10.Km Muži:

 

 

 

 

 

Por. č.

Meno a Priezvisko

Štart. číslo

Bydlisko

Dát. narodenia

Klub

Čas

I.

Kovalčík Matúš

13

Tvrdošín

28.02.94

Bratislava marathon team

00:39:00

II.

Trosko Tomáš

19

Bratisava

02.03.86

Motigo

00:39:56

III.

Hupko Štefan

7

Báhoň

26.12.72

BEHAME.sk

00:43:03

IV.

Bohunický Peter

6

Majcichov

20.07.81

Majcichov

00:48:23

V.

Toth Robert

15

Kráľová pri Senci

17.06.76

Kraľ. pri Senci

00:49:25

VI.

Haršány Pavol

21

Voderady

13.07.73

Voderady

00:49:32

VII.

Melišek Dušan

24

Trnava

31.03.74

Trnava

00:53:49

VIII.

Hajduk Pavol

17

Dolný Kubín

05.07.73

Dolný Kubín

00:54:00

IX.

Haršány Vladimír

22

Voderady

12.12.67

Voderady

00:55:50

X.

Kollár Milan

2

Bratislava

10.02.86

Colliers Running Team

00:56:09

XI.

Igor Kasanický

20

Trnava

31.08.59

Fantastic 4 Trnava

00:57:56

XII.

Kušš Ján

25

Topolčany

13.10.50

Žochár

01:03:13

XIII.

Kozmer Jarolín

18

Gáň

26.10.47

Obec Gáň

01:19:43

 

 

 

10Km Ženy:

 

 

 

 

 

Por. č.

Meno a priezvisko

Štart. číslo

Bydlisko

Dát. narodenia

Klub

Čas

I.

Pračková Romana

10

Pezinok

13.09.15

Pezinok

00:50:50

II.

Harčariková Zuzana

1

Bratislava

21.12.90

Colliers Running Team

00:52:04

III.

Hettešová Zdena

23

Dolná Krupá

06.04.73

 

00:54:20

IV.

Urbanová Gabriela

11

Pieštany

01.12.65

Glelskí strýci

00:55:49

V.

Soradová Katarína

3

Trnava

27.03.83

Trail Runners Trnava

00:56:21

VI.

Finta Viktoria

14

Kolárovo

23.06.00

Kolárovo

00:57:38

VII.

Vondráčková Mária

12

Trenčín

06.10.64

Trenčín

01:17:40

 

 

Polm. Muží

 

 

 

 

 

Por.č.

Meno a priezvisko

Štart. číslio

Bydlisko

Dát. narodenia

Klub

Čas

I.

Masaryk Pavol

31

Dojč

17.08.80

Dojč

01:18:00

II.

Uncikán Ivan

39

Klačany

04.07.80

AK Bojničky

01:21:13

III.

Turčina Richard

36

Žělovce

20.12.95

Želovce

01:26:24

IV.

Marcel Kuchárek

46

Trnava

12.03.60

Bernohy.sk

01:37:10

V.

Cintula Juraj

28

Štefanov

02.09.79

Štefanovské Pumy ZFT

01:41:00

VI.

Sasko Roman

35

Plavecký Mikuláš

30.04.76

Plav. Mikuláš

01:46:50

VII.

Vladimír Hyránek

42

Kúty

12.01.79

Kúty/VW

01:48:15

VIII.

Bucány Pavol

38

Trnava

26.02.72

Trnava

01:52:30

IX.

Trnka Marek

47

Križovany

18.06.75

Križovany Road Runners

01:54:17

X.

Orth Ján

27

Zohor

22.05.63

Zohor

01:59:31

XI.

Orth Milan

32

Breslav

31.08.61

Iris Pub Breslav

02:01:32

XII.

Čajkovič Milan

43

Trnava

12.03.60

Trnava

02:03:04

XIII.

Tirpak Ondrej

45

Senica

21.03.48

Senica

02:03:21

XIV.

Hancko Peter

30

Dolná Streda

22.11.75

 

02:06:06

XV.

Štefunko Daniel

37

Majcichov

13.09.48

Majcichov

02:09:06

 

 

Polm. Ženy:

 

 

 

 

 

Por.č.

Meno a priezvisko

Štart. číslo

Bydlisko

Dát. narodenia

Klub

Čas

I.

Monika Ujlakyová

44

Zeleneč

07.03.74

Zeleneč

02:01:32

II.

Raffayová Svetlana

41

Kúty

25.11.67

Kúty

02:06:10

 

 

M. Muži

 

 

 

 

 

Por.č.

Meno a priezvisko

Štart. číslo

Bydlisko

Dát. Narodenia/Ročník

Klub

Čas

I.

Krč Tomáš

74

Budmerice

25.02.81

Budmerice

03:03:30

II.

Nemček Stanislav

69

Senica

70

Z.F.T

03:12:08

III.

Pavlacký Jaroslav

71

Trenčianské Teplice

30.12.62

 

03:33:20

IV.

Hus Peter

66

Spišská Nová Ves

71

MK Tatran Spišská Nová Ves

03:34:40

V.

Lietavec Miroslav

68

Špačince

60

KST Špačince

03:49:00

VI.

Sórád Mirosav

60

Nitra

20.07.73

On My Way To...

03:58:40

VII.

Raffay Ivan

67

Kúty

66

Kúty

04:10:57

VIII.

Nagy Zoltán

70

Hurbanovo

72

 

04:14:57

IX.

Mangus Stanislav

63

Chtelnica

76

Chtelnica

04:30:18

X.

Finta Zoltán

64

Kolárovo

72

Kolárovo

04:32:15

XI.

Smolár Július

65

Spišská Nová Ves

46

MK Tatran Spišská Nová Ves

04:32:25

XII.

Nestický Peter

73

Trnava

03.07.85

Prohait

04:45:16

XIII.

Sziladr Barczi

61

Tešedíkovo

66

Ultramarathon Team Bogi

04:47:09

XIV.

Cyril Bohunický *

80

Hoste

22.05.63

Ada Waste s.r.o

05:28:10

XV.

Rajchl Jozef

75

Trebatice

17.05.81

XtremeRun

05:25:25

XV.

Bogi Alexander

59

Dunajská Streda

52

Ultramarathon Team Bogi

05:25:25

*- organizátor podujatia

 

M. Ženy

 

 

 

 

 

Por. č.

Meno a priezvisko

Štart. číslo

Bydlisko

Dat. narodenia/ ročník

Klub

Čas

I.

Seidlová Eva

48

Tlmače

48

AK Tlmače

04:05:40

II.

Janechová Katarína

72

Trnava

09.08.82

Trnava

05:48:12

 

Spracovala: Bohunická Mária

Organizátor:

Cyril Bohunický

Miesto konania:

Majcichov

 

Ďakujeme za účasť !